درباره ما

ما چه میکنیم؟

همه ما انسان‌ها هر روز درحال ارتباط برقرار کردن هستیم. شاید بیشتر وقت ما در زمان بیداری صرف ارتباط با دیگران می‌شود. از این جهت قطعا ارتباطات ما تاثیرات بزرگ و شگرفی روی زندگی ما دارند. ایجاد و حفظ ارتباط با افراد یک مهارت است که مثل تمام مهارت‌های دیگر نیاز به یادگیری دارد. البته برای یادگیری مهارت‌های ارتباطی، نیاز به مهارت‌های دیگری هم داریم تا مکمل هم شوند و ارتباطات بی‌نظیری را برایمان رقم بزنند. یک ابزار بسیار مهم برای ارتباط با دیگران،‌ بیان ما است. به همین جهت اگر به دنبال ارتباطات قدرتمند هستیم، لازم است بیان قدرتمندی داشته باشیم و فن‌بیان را بیاموزیم. علاوه بر فن بیان مهارت‌هایی مثل خلاقیت و دارایی‌هایی مثل عزت نفس و اعتماد به نفس باعث رشد فزاینده مهارت‌های ارتباطی ما می‌شوند.

در بسیاری از کشور‌های جهان، یکی از وظایف اصلی مدارس آموزش دادن همین مهارت‌ها است. اما متاسفانه آموزش مهارت‌های زندگی هیچ جایی در اکثر مدارس کشور ما ندارند و ما آمده‌ایم تا با پرکردن این خلا، تلاش کنیم تا آینده بهتری برای کودکان رقم بزنیم.

چرا سالیوان؟

احتمالا “هلن کلر” را میشناسید. او نویسنده، فعال حقوق زنان و فعال سیاسی در آمریکا بود. هلن کلر در هجده ماهگی بر اثر بیماری مننژیت شنوایی و بینایی خود را از دست میدهد.

در سن هفت سالگی یک معلم به نام “آن سالیوان” وظیفه آموزش دادن به کلر را برعهده میگیرد و تا آخر عمرش در کنار کلر می ماند. هلن کلر از روزی که با سالیوان آشنا شد به عنوان مهم‌ترین روز زندگی‌اش نام می برد.

سالیوان موفق میشود با روش‌های خاصی حروف الفبا، نام اشیا، جمله سازی و درنهایت صحبت کردن را به کلر بیاموزد.

مروری بر زندگی سالیوان نشان میدهد او یکی از الگوها و اسطوره های تدریس و معلمی کردن است. ما هم برای گرامیداشت یاد و نام این معلم بی نظیر تصمیم گرفتیم نام او را بر گروه آموزشی خود بگذاریم.

تیم ما

با تیم قدرتمند ما بیشتر آشنا شوید!

photo_2018-11-21_19-11-29

فاطمه افقه

photo_2018-09-01_21-27-ششش

سعید امام‌موسوی

photo_2018-11-11_22-57-11

نیایش صدرزاده

اطلاعات تماس

به سایت ما خوش آمدید. در اینجا اطلاعات تماس ما درج شده است.

تلفن

02128424517

ایمیل

info@emammusavi.com

ارسال پیغام

پیغام خود را میتوانید از اینجا ارسال کنید.

    ایمیل خود را ثبت کنید

    [mc4wp_form id=”3101″]